0
clear
  • Finisar FTLF1421P1BTL-NN оптичен предавател многорежимен модул SFP-2.67 G-1310nm-15km
  • -20%
  • -20%
Finisar FTLF1421P1BTL-NN оптичен предавател многорежимен модул SFP-2.67 G-1310nm-15km

Finisar FTLF1421P1BTL-NN оптичен предавател многорежимен модул SFP-2.67 G-1310nm-15km

BGN 51.68

Сума
Налично за поръчка


Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички нашите продукти осигуряват гаранция за качество на една година.
Производител
Финисар
Производствен Номер Детайли
FTLF1421 P1 BTL-NN
Описание
Мулти-режим за модула, SFP 2.67 G 1310nm 15km
Основно Описание
Тип
Предаване На Разстояние
Предавателната Среда
Дължина На Вълната На Предаване
Интерфейс
Скорост На Пренос На Данни
Работно Напрежение
SFP
15 км
Мулти-режим модул
1310 нм
ВЛЕКАЧ LC
Impi 2,67 gbps
3.3 в

Всичко за продукта

търговска марка:
SMTE
Номер На Модела:
FTLF1421P1BTL-NN
Състояние:
Ново и оригинално

Подобни продукти в категория

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

2sets SV6300 433mhz TTL Интерфейс 3 W Si4432 Ultra Long Distance & Highlyintegrated RF Transiver Module описание : SV6300това е высокоинтегрированный RF модул, който взема висока производителност Si4432 от Silicon Labs...

Безплатна доставка на 5 бр. / лот 15d B LC Женски мъжки оптичен инвалидизиращи LC женски мъжки оптичен инвалидизиращиОптичен инвалидизиращи това е компонент, монтиран в оптична система за предаване, което намалява мощност и светлинен сигнал.Той често се използва за ограничаване на оптична мощност, получена фотоприемником до границите на оптичния приемник...

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички от нашите продукти да се дава една година гаранция за качество.

ПроизводителОригиналът е като на снимкатаПроизводствен Номер ДетайлиMXPD033 SОписаниеОднорежимный модул, SFP, 155 МЛН., 1310nm, 15kmОсновно ОписаниеТип МодулПредаване На РазстояниеПредавателната СредаДължина На Вълната На ПредаванеТип КонекторСкорост На Пренос На ДанниРаботно НапрежениеSFP15 кмЕдин режим модул1310 нмВлекач LC155 MB / s3.3 вДобре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички от нашите продукти да се дава една година гаранция за качество.Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, свържете се с продавача на See Me

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

Визуален локатор на неизправности VFL Red Source FTTH, Fiber Optic Cable Test 40mwV605k40 pentype VFL е разработен специално за областта на персонала, който се нуждае от ефективни и нисък инструмент за проследяване на влакна, маршрута влакна и проверка на приемственост в оптична мрежа...

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички от нашите продукти да се дава една година гаранция за качество.

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички нашите продукти осигуряват гаранция за качество на една година.Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите?Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

Ние сме оригиналния производител с над 10годишен опит в проучване, разработка, производство и продажба на продукти в интернет на нещата(internet of things), като радиочастотные модули, модули за уоки токи и интегрирани цифрови сензорни модули.Междувременно, проекти, ODM и OEM са добре дошли.500 Mw безжичен модул за пренос на данни SV650SV650това е вградена сверхмалый размер мощен высокоинтегрированного безжичен модул, с повисока производителност радиочестотни чип Silicon Lab Si4432...

5 d Bi 5 GHz Wifi антена с N Jack закрит ненасочено гума усилвател антена бял цвят нов пристигане H OTМодел : WA22330N01 SJ4050Описание : Честота : 5.15.8 GhzКСВН ≤1,5Този gain : 5d BiКонектор : N JackДължина на антената : 172 мм

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

2 бр. / лот 5 км междуселищни 1 W 134 Mhz до 174 Mhz УКВ уоки токи модул 2 елемента SA828V модули в 134174 Mhz 2 елемента антени, 2 елемента usb bridge board 2 елемента кабел 2 елемента малък високоговорител 2 елемента завъртане на ключаSA828това е универсален професионален модул радиостанции с малък размер...

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите?Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

Уважаеми клиенти : Това приятелско напомняне за това, че ако направите поръчка чрез приложения Aliexpress,ще откриете, че цената е много поевтино, отколкото на КОМПЮТЪР, и това спестява много време, за да направите плащане,моля, сканиране на QR код и да получите повече приложения за форми изненади, насладете се на пазаруването и благодаря ви!Антена NA805 SMAFemale / Male за радио двухдиапазонная антена 144 / 430 Mhz за Kenwood BAOFENG UV5 R 888s VX3 R VX5 R VX6 RОписание : Всички наши продукти са напълно нови.Честота : 144 / 430 / 1200 MhzМаксимална мощност : 10 WV...

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

Please wait...